We are a leading Manufacturer of pashmina kani stole, pashmina fine wool kani stole, violet ladies kani stole, pashmina fine wool kani stole, fine wool kani ladies stole and pashmina ari kani jacquard stole from Amritsar, India.
₹ 1250 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Fabric | Pashmina |
| Design | Embroidery |
| Gender | Women |
| Occasion | Casual Wear |
₹ 1550 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Design | Embroidery |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Embroidered |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Color | Violet |
| Fabric | Pashmina |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Pattern | Embroidered |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
| Color | Red |
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
₹ 1450 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Maroon |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Weaving |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1450 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kashitiz Textiles |
| Material | Wool |
| Gender | Women |
| Occasion | Casual Wear |
| Wash Care | Handwash |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Design | Kani Shimmer |
| Color | All |
| Fabric | Pashmina |
| Size | all |
Varun Neb (Proprietor)
Kshitiz Textiles
Guru Ram Dass Market, Shop No 25, Ram Gali,Katra Ahluwala
Amritsar - 143001, Punjab, India