Pioneers in the industry, we offer pashmina kashmiri sozni jamawar embroidery shawl, blue pashmina embroidered stole, black designer pashmina stole, pink designer pashmina stole, pashmina silk embroidery stole and pashmina embroidered stole from India.
₹ 6000 / Piece Get Latest Price
| Fabric | Pashmina |
| Type | Kashmiri Sozni Jamawar |
| Size | all |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Design | Embroidery |
| Color | all |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Blue |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Black |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Pink |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Silk Pashmina |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Pattern | Embroidered |
| Shape | Rectangular |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Green |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | White |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Grey |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Green |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Red |
₹ 600 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Color | Red, Green, Pink etc |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Fabric | Silk |
| Occasion | Casual Wear |
| Wash Care | Hand Wash |
₹ 1650 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Color | Red, Black, Blue etc |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Fabric | Kashmiri Silk |
| Occasion | Casual Wear |
| Design | Embroidered |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Yellow |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Yellow |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Fabric | Pashmina Silk |
| Color | Black |
| Pattern | Embroidered |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina Silk |
| Color | Pink |
| Pattern | Embroidered |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina Silk |
| Pattern | Embroidered |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshizit Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Red |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Black |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Color | Maroon |
| Pattern | Embroidered |
₹ 1850 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidered |
| Color | Blue |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina Silk |
| Color | White |
| Pattern | Embroidered |
| Size | 70x200 cm |
Varun Neb (Proprietor)
Kshitiz Textiles
Guru Ram Dass Market, Shop No 25, Ram Gali,Katra Ahluwala
Amritsar - 143001, Punjab, India