Offering you a complete choice of products which include silk shimmer kani cutting stole, luxury pashmina pure shimmer lace work shawl, weaving pashmina shimmer work stole, pashmina shimmer work stole, shimmer work pashmina stole and maroon pashmina shimmer work stole.
₹ 1000 / Piece Get Latest Price
| Length | All |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Material | Silk |
| Pattern | All |
| Color | All |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 2250 / Piece Get Latest Price
| Type | Pure Shimmer Lace Work |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Fabric | Pashmina |
| Color | all |
| Wash Care | all |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Gender | Women |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Weaving |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Gender | Women |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Weaving |
| Gender | Women |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Weaving |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
Varun Neb (Proprietor)
Kshitiz Textiles
Guru Ram Dass Market, Shop No 25, Ram Gali,Katra Ahluwala
Amritsar - 143001, Punjab, India