Leading Manufacturer of viscose fine jaq stole, fancy viscose stole, ladies viscose stole, weaving viscose stole, casual wear viscose stole and women viscose stole from Amritsar.
₹ 350 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Viscose |
| Pattern | Weaving |
| Size | 70x200 cm |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Viscose |
| Pattern | Weaving |
| Size | 70x200 cm |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Design | Embrodery |
| Fabric | Viscose |
| Size | 70x200 cm |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Viscose |
| Pattern | Weaving |
| Size | 70x200 cm |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Viscose |
| Size | 70x200 cm |
| Wash Care | Hand Wash |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Design | Embrodery |
| Fabric | Viscose |
| Ideal For | Women |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Design | Embrodery |
| Fabric | Viscose |
| Wash Care | Hand Wash |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Viscose |
| Pattern | Weaving |
| Size | 70x200 cm |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Viscose |
| Pattern | Weaving |
| Size | 70x200 cm |
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Viscose |
| Gender | Women |
Varun Neb (Proprietor)
Kshitiz Textiles
Guru Ram Dass Market, Shop No 25, Ram Gali,Katra Ahluwala
Amritsar - 143001, Punjab, India