Pioneers in the industry, we offer embroidered border pashmina hand stole, pashmina fine wool jamawar handmade embroidery stole, pashmina embroidered stole, embroidery pashmina stole, heavy embroidery pashmina stole and pashmina handmade kashmiri embroidery stole from India.
₹ 1450 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Color | Yellow, Red, Pink etc |
| Brand | Kashitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Design | Embroidered |
₹ 4000 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Fabric | Pashmina |
| Occasion | Casual Wear |
| Ideal For | Female |
| Wash Care | Dry clean |
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Weaving |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Pattern | Embroidery |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1750 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Gender | Women |
| Size | 70x200 cm |
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textile |
| Fabric | Pashmina |
| Design | Embroidery |
| Gender | Women |
| Occasion | Casual Wear |
| Size | 70*200cm |
₹ 1650 / Piece Get Latest Price
| Shape | Rectangular |
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
| Pattern | Embroidery |
₹ 1700 / Piece Get Latest Price
| Brand | Kshitiz Textiles |
| Pattern | Embroidered |
| Material | Cotton |
| Occasion | Casual Wear |
| Shape | Rectangular |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Color | Pink |
| Pattern | Embroidered |
| Occasion | Casual Wear |
| Fabric | Pashmina |
| Size | 70x200 cm |
₹ 1700 / Piece Get Latest Price
| Color | Black |
| Pattern | Embroidered |
| Occasion | Casual Wear |
| Wash Care | Machine Wash |
| Size | 100x200 cm |
Varun Neb (Proprietor)
Kshitiz Textiles
Guru Ram Dass Market, Shop No 25, Ram Gali,Katra Ahluwala
Amritsar - 143001, Punjab, India